Угода про обробку персональних даних

Всі особи заповнили відомості, що становлять персональні дані на нашому сайті, а також розмістили іншу інформацію позначеними діями підтверджують свою згоду на обробку персональних даних та їх передачу оператору обробки персональних даних.

Під персональними даними Громадянина розуміється нижчезазначених інформація: загальна інформація (Ім'я, прізвище, адреса електронної пошти та телефон); відвідувачі сайту направляють свої персональні дані для формування договору на надання послуг, отримання консультацій, в тому числі і про передачу даних третій стороні для виконання договору в рамках Законодавства України.

Громадянин, приймаючи цю Угоду, висловлює свою зацікавленість і повну згоду, що обробка його персональних даних може включати в себе наступні дії: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знищення оброблюваних у нас даних.

Громадянин гарантує: інформація, їм надана, є повною, точною і достовірною; при наданні інформації не порушується чинне Законодавство України, законні права та інтереси третіх осіб; вся надана інформація заповнена Громадянином власноруч щодо себе особисто.

Всі популярні країни у нашій системі пошуку

Виберіть параметри туру та натисніть "Знайти"